Drobečková navigace

SLETOVÉ OKÉNKO > Akce odboru sportu > Úspěchy sportovních oddílů > Mistrovství České Republiky 2016

Mistrovství České Republiky 2016

Datum konání:
26.11.2016

Praha, 26. listopadu 2016

Tento rok se nám bohužel nepovedlo obhájit prvenství v lize a byli jsme odsunuti na i tak druhé krásné místo. Dnešním dnem 26. 11. 2016 skončilo Mistrovství ČR v moderním sportovním karate a tím i uzavření celé závodní sezóny, které nebylo zrovna podle našich představ, ale nebereme to nijak tragicky. Ze sportovního hlediska máme konečně silného soupeře, což je důvod o to více pracovat.

Letošního mistrovství se zúčastnila celá řada českých klubů a jejich bojovníků, kteří přijeli bojovat o poháry a příčky nejvyšších Mistrů ČR. Hned úvod turnaje začal, jak se říká: „Z VOSTRA“ a to i přes očekávaný pohodový začátek. Po uplynutí technické části forem, začaly lítat FACKY a atmosféra některých soubojů se dala doslova krájet. I zdravotníci měli chvílemi plné ruce práce. Bohužel i to k bojovému umění, kde dochází ke kontaktu, patří. Mnozí z našeho oddílu obsadili příčky nejvyšší a stali se pro tento rok mistry ve své kategorii.

Jiří Novák útočí na hlavu soupeře                  Adam Knajbl v kopu na hlavu

Dokonce se našemu reprezentantu Daliboru Mrňávkovi podařilo dostat do tzv. TOP-TEN bojovníků z celé České republiky a obsadil parádní 3. místo v kategorii FOREM.

Moc dobrá práce… My prostě svou půlku koně nedáme jen tak…! :)