Drobečková navigace

Úvod > Akce odboru sportu > Úspěchy sportovních oddílů > Jarní seminář MSK 2017

Jarní seminář MSK 2017



Datum konání:
4.3.2017
Datum ukončení:
12.3.2017

Hanušovice, 4. - 5. a 11. - 12. března 2017

Jako každý rok, tak i letos, začátkem března začal v Hanušovicích Jarní seminář Moderního sportovního karate, který probíhal pod vedením mistra Miroslava Zezulky, VI. Dan. První víkend jsme strávili cvičením ve skupinách, kde nižší pasy procvičovali program 10 a 9 pod vedením mistra Jana Radila, I. Dan, vyšší pasy pod vedením mistra Martina Čipery, I. Dan a mistra Pavla Trunce, II. Dan nacvičovali program 8 a 7 s využitím v bojových situacích.

 

 

Nejvýznamnější částí druhého víkendu byl turnaj, jemuž však předcházela důkladná příprava, která probíhala odděleně, dle jednotlivých technických stupňů. Po této části již započal turnajový úsek s formami, ve kterém se členům našeho oddílu velmi dařilo. To dokazuje následující tabulka výsledků:

 

 

Tabulka umístění ve formách  
Adam Knajbl F°6 (Dan set) 1. místo  
Dalibor Mrňávek F°5 (Quinta set) 1. místo  
Ondřej Vachek F°4 (Quarta set) 2. místo
Jiří Michek F°3 (Tertia set) 2. místo
Nikola Novotná F2° (Secunda) 2. místo

  

   
vpravo mistr Adam Knajbl, II.Dan kope soupeře     vpravo Dalibor Mrňávek v úderu

Neděle pak patřila turnaji ve sparingu a sportovním boji. Kondice a štěstí z předešlého dne členy našeho oddílu neopustila, ba naopak, umístění sesbírali ještě o něco více než předchozího dne:


vlevo David Puchoň kope soupeře

Tabulka umístění ve sparingu a bojích 
Adam Knajbl MA (muži absolutní) 1. místo  
Dalibor Mrňávek MA (muži absolutní) 2. místo  
Martin Goláň MG (muži zelení) 3. místo
Jiří Michek MG (muži zelení) 4. místo
David Puchoň MO+MY (muži oranž. + žlutí) 2. místo
David Šulc MY+O (muži žlutí a oranžoví) 1. místo  
Nikola Novotná FY+O (ženy žluté a oranžové) 1. místo  
Younes Serbouti M16 (muži žlutí pod 16let) 2. místo  
Iveta Špačková F16 (ženy žluté pod 16let) 2. místo  

  

Tabulka nově získaných technických stupňů
Tomáš Nejezchleb 11. kyu (druhý bílý pás)
David Šulc 9. kyu (druhý žlutý pás)
Younes Serbouti 9. kyu (druhý žlutý pás)

Vyhledat v textu

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
29 30 1
Pozvánka T.J. Sokol Brandýs nad Orlicí na otevření labyrintu
2 3 4 5
6 7 8
Pozvánka na turistický pochod Mufloní stopou
9 10 11 12
13 14 15 16 17
Pozvánka ÚŠ ČOS - školení - cvičitel pohybových aktivit s hudbou (rekondik) III.třídy
18
Pozvánka T.J. Sokol Lukavice na oslavy 100. výročí založení jednoty
Pozvánka ÚŠ ČOS - školení - cvičitel pohybových aktivit s hudbou (rekondik) III.třídy
19
Pozvánka ÚŠ ČOS - školení - cvičitel pohybových aktivit s hudbou (rekondik) III.třídy
20 21 22 23 24 25
15 let Formanů - výroční koncert pro celou rodinu
Pochod kolem Hnátnice
Propozice župní přebor LA
Pozvánka na dálkový pochod
Propozice župní přebor LA
26
27 28 29 30 31 1
Pozvánka na seminář
2

Pozvánky odboru všestrannosti

Jak často navštěvujete naše stránky?
a) Téměř každý den
  
 1522
b) Jednou týdně
  
 1088
c) Nepravidelně
  
 1064

Návštěvnost stránek

138970